Menu

Bazgroły Życia

Każdy dzień może być świetną przygodą, od nas zależy, jak i czy chcemy ją przeżyć. W tym miejscu znajdziecie przemyślenia, radości, inspiracje i doświadczenia, czyli wszystko to, czym chciałabym dzielić się z innymi i o czym lubię pisać. Miłego dnia! :)

Jesień w domu i chandra

chloe92

Dzisiejszy dzień zaskoczył chyba wszystkich. Wychodziłam do pracy opatulona szalikiem, z ciepłą czapką na głowie, a po drodze bardzo szybko się rozbierałam. Lato chyba postanowiło powiedzieć jeszcze kilka ostatnich słów :) I dobrze, bo bardzo mocnym akcentem w nasze życie wkradła się chandra jesienna... Spadek motywacji, odporności i emocjonalny. Dzisiaj nawet kawa okazała się nieskuteczna :P Najchętniej zakopałabym się pod cieplutkim kocykiem, z kubkiem herbaty imbirowej i nie wystawiała nosa przez tydzień :P Swoją drogą, apropo herbaty, muszę Wam koniecznie napisać o rewelacyjnej herbacie, która nie tylko nie jest jeszcze taka strasznie droga ale też smakuje cudownie. Pierwszy raz spotkałam się z herbatą, która oprócz zapachu promowanego na opakowaniu gwarantuje bardzo mocny i intensywny smak. Dostała się w moje ręce zupełnie niespodziewanie, bo była częścią prezentu ślubnego. W sklepach jeszcze się na nią nie natknęłam, ale znalazłam w Internerach stronkę, na której znajdziecie herbatę imbirową, którą posiadam, ale również wiele innych wariacji smakowych (link). Logo firmy poznają z pewnością kawosze. Gdy zobaczyłam, jaka firma produkuje tę herbatę przestałam się dziwić, że jest taka "porządna" :)

1_max

Na przekór jesiennej chandrze i ogólnemu niechciejstwu postanowiłam zaprosić jesień do naszego domu. Podreptałam na nasz ogódeczek, poszukałam ładnych gałązek, nazbierałam kilka orzeszków i ułożyłam wszystko w bukiecik, który już stoi w salonie. Od kilku dni szukałam w Internetach inspiracji dekoracji jesiennych, większość jednak albo jest droga albo przewyższa moje zdolności plastyczne :P A taki bukiecik to jak w sam raz :) Polecam wszystkim, którzy nie do końca jeszcze pogodzili się, że na lato znowu będzie trzeba czekać ;) Jesień, jak i wiosna, są chyba najładniejszymi porami roku. Zachwycają kolorami, ciepłem barw, skarbami, które ukryte są w ogrodzie czy parku. Taka autoterapia naprawdę pomaga - wyjście naprzeciw trudnej porze roku. No i nie od dzisiaj wiadomo, że arteterapia jest dobrym lekiem na smutki :)

45126478_1795934620532896_9198924245487321088_n

Już po jutrze święta. Na pewno sporo czasu spędzicie na cmentarzach i w gronie bliskich. Mam nadzieję, że dla każdego z Was będzie to piękny czas refleksji i wspomnień. Za dnia odwiedźcie tych, których kochaliście, a po zachodzie słońca wybierzcie się na cmentarz jeszcze raz - żeby zobaczyć te setki błyszczących świateł zniczy. Jedna z najpiękniejszych rzeczy na świecie.

Trzymajcie się ciepło!

Chloe ;)

© Bazgroły Życia
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci