Menu

Bazgroły Życia

Każdy dzień może być świetną przygodą, od nas zależy, jak i czy chcemy ją przeżyć. W tym miejscu znajdziecie przemyślenia, radości, inspiracje i doświadczenia, czyli wszystko to, czym chciałabym dzielić się z innymi i o czym lubię pisać. Miłego dnia! :)

Podsumowanie roku pracy

chloe92

Po trzytygodniowym maratonie w końcu mam wolny weekend. Jesteśmy już po pokazach i uwierzcie mi, nie ma lepszej nagrody za półroczną pracę niż pokaz. Jest to wydarzenie wyjątkowe, gdzie oglądamy, jak nasze dzieciaki tańczą na 200%, rodzice są dumni i szczęśliwi, a my mamy, pomimo zmęczenia, naprawdę niezłą frajdę widząc ich uśmiechnięte buzie, albo kiedy przybiegają do nas żeby się przytulić. Słowo "dziękuję" od rodzica jest warte milion dolarów i to jest właśnie moment, w którym czujemy, że nasza praca ma sens.

W niektórych szkołach miałam już ostatnie zajęcia. Z niektórych wyjeżdżałam z łezką w oku. Praca w tej firmie była dla mnie niezwykłą przygodą, dużo się nauczyłam, o sobie i o innych, nabrałam więcej pewności siebie i jestem silniejsza, fizycznie i psychicznie. Dziewczyny, z którymi pracowałam zawsze dawały mega wsparcie w trudnych sytuacjach i sprawiały, że nawet w najbardziej pochmurny dzień chciało się zwlec z łóżka do biura, żeby się z nimi zobaczyć. Szefostwo było mega wspierające i wyrozumiałe na wszystkie nasze błędy. To było jedno z najlepszych miejsc w jakich miałam okazje pracować.

Przede mną nowy rozdział życia, nowe wyzwania, batalie, nowi ludzie. Nieuchronnie zamyka się pewien rozdział w moim życiu i z jednej strony trochę mnie to przeraża, z drugiej cieszę się, że będę mogła ruszyć naprzód. Wszystko się zmienia, nic nie przychodzi samo, a na szczęście trzeba bardzo ciężko pracować.

Skoro już podzieliłam się z Wami oczywistymi oczywistościami życzę Wam miłego, słonecznego weekendu :) Ładujcie baterie, łapcie pozytywną energię i szykujcie się na kolejny tydzień :)

Chloe :)

cytat z animacji "Rodzinka Robinsonów"

© Bazgroły Życia
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci